Безпечна косметика

Всі товари, представлена ​​в нових каталогах AVON відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2008; ISO 14001-2004; ONSAS 180001-2007.

AVON - бiльше нiж краса

Від далекого 1896 до наших днів.

Бонуси та Знижки

Знижки 25% на кожне замовлення від 600 грн , та подарунки

Бізнес з AVON

Стань представником і заробляй разом з AVON

Твої можливості разом з AVON

СТАТИ ПРЕДСТАВНИКОМ AVON
СТАТИ ПАРТНЕРОМ AVON (Координатором)

КОНТАКТИ

Телефон : (067) 768 27 38
Приєднуйтесь : Заповнiть анкету

Компанія Avon пропонує своїм представникам безкоштовну доставку за умови розміщеного замовлення на суму вiд 2400 грн.

Якщо сума замовлення до 449,99 грн., Вартість доставки складе 15 грн.

Допомога новому Представнику AVON

Реєстрація в компанії Ейвон — це отримання вами особистого рахунку представника. Маючи його, ви отримуєте можливість купувати високоякісну продукцію Avon зі знижками від 30% до 80%! Володіючи рахунком представника Avon, вам стануть доступні внутрішні розпродажі компанії — а це приємний спосіб заощадити сімейний бюджет, а також отримати значний додатковий дохід!

Якість товару, що поставляється гарантується компанією Avon. При виникненні претензій до якості продукту або його товарної упаковки, компанія обмінює товар або приймає його назад в протягом 30 днів. До збірки відправлень на адресу представника Avon ставиться з максимальною відповідальністю!

Компанія Avon допомагає своїм новим Представникам освоюватися і «вставати на ноги». Крім обов’язкового навчання ефективної торговельної діяльності, представники отримують подарунки і пільги. Добре ставлення компанії дає можливість недосвідченим новачкам отримувати гідну оплату праці протягом декількох перших місяців – поки йде напрацювання навичок і пошук клієнтів.

Зареєструйся зараз та отримай знижку